Nové video Bulp – Yours

Znovu prežiť spomienky. To je téma najnovšieho videoklipu na skladbu Yours z úspešného debutového albumu Yrsa od BULP. Príbeh, zasadený do obdobia veľmi blízkej budúcnosti, rozpráva príbeh ženy, ktorá pri tragickej udalosti príde o partnera, ale pomocou technológie virtuálnej reality má možnosť vrátiť sa do spoločne prežitých momentov.Za myšlienkou a spracovaním videoklipu stojí režisér Pavol Čižmár, ktorý režíroval aj video k singlu On the Run, kameraman Michal Fulier a scenáristka Andrea Bandíková. Herecké obsadenie tvorí Gabriela Mihalčínová, Martin Mihalčín a v klipe sa objaví aj samotný autor skladby Samo Štefanec. Videoklip sa natáčal sedem dní v Bratislave a blízkom okolí.

Na výrobe videoklipu sa podieľal štáb v zložení Tomáš Zeman (produkcia), Máté Csuport (strih), Erik Oslanec (vizuálne efekty a grading farieb), Michal Ďuriš a Radka Šišuláková (asistenti kamery), Vierka Dušková a Andrea Štrbová (make-up) a Mária Jurčová (scénografia).

BULP spoločne s novým videom avizujú aj krátku jesennú koncertnú šnúru po slovenských a českých kluboch. Tá voľne nadväzuje na jarnú Myrsaka Tour, ktorú absolvovali spoločne s JIMMY PÉ, na nadchádzajúce koncerty prizvali ešte mladého elektronického producenta WHITHE. V novembri sa BULP premiérovo predstavia aj na festivale Budapest Showcase Hub v Maďarsku.

Zoznam jesenných koncertov BULP:

6.10. Brno, Music Lab
12.10. Bratislava, Fuga
21.10. Skalica, Orlovňa
27.10. Košice, Tabačka
3.11. Trenčín, Stejdž
10.11. Trnava, Malý Berlín
17.11. Budapešť, Kuplung
25.11. Dubnica n/Váhom, Doors Pub