Doručenie

Fyzické produkty zakúpené v našom e–shope (CD, vinyl LP, tričká atď.) dopravujeme k zákazníkovi viacerými spôsobmi:

1/ Doporučene Slovenskou poštou
Touto službou zasielame zásielky s objednávkami, ktoré sú platené vopred (PayPal). V ponuke sú tieto možnosti zasielania:
● I. triedou (24 hodín v rámci pracovných dní)
● II. triedou (3 pracovné dni)
Ceny za jednotlivé spôsoby dodania sú kalkulované priamo v procese objednávania a platby, podľa veľkosti a váhy objednávaného tovaru a v rámci platného cenníka Slovenskej pošty.

2/ Dobierkou Slovenskou poštou
Touto službou zasielame zásielky s tovarom objednaným na dobierku. Aj pri tejto službe je možnosť využiť dve rôzne rýchlosti dodania Slovenskou poštou:
● I. triedou (24 hodín v rámci pracovných dní)
● II. triedou (3 pracovné dni)
V celkovej cene zásielky je samozrejme započítaná cena objednávaného tovaru, cena za vybranú rýchlosť doručenia a poplatok za službu dobierky v rámci platného cenníka Slovenskej pošty. Kalkulácia tejto ceny prebieha rovnako v procese objednávania resp. platby podľa veľkosti a váhy objednávaného tovaru.

Spôsob balenia zásielky závisí od druhu, veľkosti a množstva objednaného tovaru. Zvyčajne používame kvalitné obálky s výstelkom z bublinkovej fólie rôznych veľkostí pre tovar menších rozmerov a tovar menej náchylný na poškodenie počas prepravy (CDs, tričká, odznaky…). Pri vinylových LP používame špeciálne kartónové obaly určené priamo na prepravu týchto produktov.