Puding Pani Elvisovej – Tektonická platňa

Puding pani Elvisovej - Tektonická platňa

DR-037

Aktuálny štúdiový album s názvom Tektonická platňa nahrala kapela po takmer päťročnej pauze vyplnenej usilovním koncertovaním a zbieraním sošiek Radio_Head Awards. Album bol nahratý v Lavagance Studios so zvukovou postprodukciou Juraja Markoviča a jeho vzniku predchádzalo množstvo jamovacích súkromných večierkov. Tektonická platňa vyšla ešte v máji 2015 ako CD a download a teraz vychádza aj v podobe bieleho vinylu v deň začiatku ich slovenského Ľudovít Tour.


Vinyl LP
iTunes Spotify Deezer Bandcamp Google Play
Album
13.10.2015
39:56 min.

Hudba a texty Puding Pani Elvisovej.
Nahraté v LVGNC Studios, Bratislava, Slovensko.
Mix Marek Šurin a Juraj Marikovič.
Mastering Marek Šurin v Soundshine Mastering.
Dizajn obalu Pavel Fuksa.
Foto Peter Korček.

Tracks –

Recenzie –

Puding pani Elvisovej svojou novinkou potvrdili, že sú osobitou farbou domácej hudobnej scény a veríme, že na ďalšiu nahrávku nebudeme musieť čakať ďalších päť rokov. Želaním Pina bolo, aby album vyvolal u poslucháčov dobrý pocit a zlepšil im deň. Tektonická platňa takouto mocou celkom určite disponuje.
Celá recenzia
Zo syntetizátorových melódií a rytmických experimentov hudobníci opäť navarili sympatický diskotékový puding, ktorý vo svetle reflektorov zanechá ešte výraznejšiu chuť. Veď nie zbytočne získali mnoho cien za najlepšiu koncertnú kapelu.
Celá recenzia
Ať se na “Tektonickou platňu” podíváte z různých úhlů, tak Puding pani Elvisovej neztratil nic ze své linie originality a zápalu pro danou věc. To, že došlo k určitému zkrocení nadměrné pestrobarevnosti ve zvukovém spektru, nic nemění na faktu, že přesně takový indie pop chcete poslouchat do zblbnutí a nechat se to této rozverné párty vtáhnout, semlít a následně čerpat energii z dojmů a pojmů. PPE zde prostě našli šik model své tvorby na základech původních hudebních experimentů z pravěku své existence.
Celá recenzia